Skip to content

1994 All Over Again Opinia publiczna i opieka zdrowotna ad

2 years ago

589 words

Chociaż ankieta przeprowadzona w 2006 roku przez ABC News, Kaiser Family Foundation i USA Today wykazała, że 56% Amerykanów faworyzowało rządowe ubezpieczenie zdrowotne w porównaniu z obecnym systemem, wsparcie osłabło, gdy respondenci zostali poinformowani, że taki program może oznaczać ograniczenie dostępu do niektórych usług medycznych. leczenie (64% początkowych zwolenników stało się przeciwnikami), ograniczenia w wyborze lekarzy (49% stało się przeciwnikami), wydłużony czas oczekiwania (40% głosów przeciwnych) i większy podział kosztów (36% przeciwnych). Niezależnie od tego, czy te wady faktycznie się zmaterializują, a nawet gdyby tak się stało, to, w jakim stopniu wynikający z nich system różni się od obecnie zarządzanych praktyk opiekuńczych, jest przedmiotem debaty. Chodzi o to, że publiczne postrzeganie wydaje się kruche i podatne na zmiany. Pomimo konserwatywnych zachowań, Amerykanie są również pragmatystami, którzy opowiadają się za wykorzystaniem konkretnych programów rządowych w celu rozwiązania konkretnych zagrożeń dla obywateli. W dziewięciu badaniach przeprowadzonych przez Gallupa od 2000 r. Większość (59-69%) respondentów opowiedziało się za przyjęciem przez rząd federalny odpowiedzialności za zapewnienie wszystkim Amerykanom ochrony zdrowia. W 11 ankietach przeprowadzonych w latach 1980-2000 przez New York Times i CBS News, 10 znalazło większość z 50 do 66% na korzyść krajowego ubezpieczenia zdrowotnego, finansowanego z pieniędzy podatkowych, które opłaciłoby większość usług medycznych. Około 70% Amerykanów nadal wspierało państwowy program ubezpieczenia zdrowotnego dzieci, nawet po tym, jak prezydent George W. Bush zawetował jego rozszerzenie, działanie, które mogło spolaryzować opinię publiczną na temat programu i zmniejszyć ogólne poparcie.
Decydenci i eksperci w dziedzinie polityki zdrowotnej krytykują rosnące koszty, ale przekrój społeczeństwa najwyraźniej zakończył się stwierdzeniem, że rząd nie wydaje wystarczającej ilości na opiekę zdrowotną. Co najmniej 61% respondentów w ankietach przeprowadzonych przez Pew Research Center oraz przez New York Times i CBS News wskazało, że uważają, że przeciętny Amerykanin wydaje zbyt dużo na opiekę zdrowotną i że ich osobiste koszty opieki zdrowotnej są wysokie. Znaczna większość ludzi spogląda na rząd, by zmniejszyć obciążenie budżetów domowych: 70% respondentów z badania Pew uważa, że rząd wydaje zbyt mało , a tylko 11% uważa, że wydaje zbyt dużo .
Dyskusja opinii publicznej na temat reformy opieki zdrowotnej zbyt często pomija te sprzeczne napięcia. Dokładna ocena wymaga uznania wielorakich i konkurencyjnych rozważań Amerykanów, które wpłyną na debatę nad rolą rządu w opiece zdrowotnej podczas kampanii prezydenckiej.
Propozycje kandydata republikańskiego Johna McCaina do korzystania z ulg podatkowych na ubezpieczenie zdrowotne i podejmowanie innych stopniowych kroków w kierunku ulepszenia systemu może świadczyć o tym, że rozumie znaczenie opieki zdrowotnej dla Amerykanów. Jednak wielu Amerykanów zastanawia się, czy w odpowiedni sposób odnosi się do takich pragmatycznych problemów, jak ciężar płacenia składek na ubezpieczenie zdrowotne, odliczeń i innych opłat. W rzeczywistości jego skupienie się na wyborze konsumenta może faktycznie zwiększyć widoczność i obciążenie kosztami, które spadają na jednostki. Demokratyczna krytyka, że propozycje McCaina nie złagodzą ciężaru cen dla Amerykanów, może mieć rezonans z wieloma Amerykanami, którzy uważają, że rząd powinien wydać więcej, aby zmniejszyć presję na budżety rodzinne.
Dla kontrastu, Demokraci Barack Obama i Hillary Clinton starają się złagodzić obawy związane z niewystarczającym pokryciem i wysokimi kosztami, pokrywając wszystkie lub duże segmenty nieubezpieczonej populacji poprzez mandaty dla poszczególnych podatników i przedsiębiorstw, rozbudowę programów rządowych i regulację prywatnych ubezpieczycieli.
[podobne: warzecha twitter, cmp chmielna, tabletki vibin ]

0 thoughts on “1994 All Over Again Opinia publiczna i opieka zdrowotna ad”

Powiązane tematy z artykułem: cmp chmielna tabletki vibin warzecha twitter